• Завантаження погоди...
  • (04141) 6-52-46
  • 11714, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський р-н, смт. Городниця, вул. Паркова, 5
5
клас
пожежної
небезпеки

Результати моніторингу за 2017 рік рідкісних та зникаючих видів

Результати моніторингу за 2017 рік рідкісних та зникаючих видів

Результати моніторингу  рідкісних та зникаючих видів 
виявлених на території ДП «Городницький лісгосп» за 2017 рік
Лісництво Видова назва українська Латинською Місця виявлення Результати моніторингу 
Види, які охороняються за Бернською конвенцією (1979)
Надслучанське Сон широколистий Pulsatilla latifolia  досить звичайно Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
         
Види рослин, занесені до 2-го видання "Червоної книги України" (1996)
Надслучанське Зозулині сльози яйцевидні  Listera ovata  по грабняках, досить звичайно Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Любка дволиста Рlаtаnhera bifolia  досить звичайно у сугрудах С2-С3 Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Пальчатокорінник травневий  Dactylorhiza majalis  по лісових луках та евтрофних болотах Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Пальчатокорінник м’ясо-червоний  Dactylorhiza incarnata  по лісових луках та евтрофних болотах Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Пальчатокорінник Фукса  Dactylorhiza fuchsia  по лісових луках та евтрофних болотах Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Коручка морозниковидна  Epipactis helleborine  не рідко Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Гніздівка звичайна  Neottia nidus-avis  досить звичайно  Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Лілія лісова  Lilium martagon  кв 35 Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Скополія карніолійська  Scopolia carniolica  кв 15, окремі рослини Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Плаун колючий  Lycopodium annotinum  досить звичайно  Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Цибуля ведмежа  Allium ursinum  кв 47, у вільшанику Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Підсніжник звичайний  Galanthus nivalis  кв 15, багато Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
         
Види комах, занесені до 2-го видання "Червоної книги України" (1996)
Надслучанське Аполон Мнемозіна   кв 15, у грабняку Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Райдужниця велика   спорадично Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
         
Регіонально рідкісні види рослин
Надслучанське Фітеума колосиста  Phyteuma spicatum  всі квартали Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Надслучанське Голокучник дубовий  Gymnocarpium dryopteris  кв 23, у грабняку Стан задовільний, погіршення в стані не спостерігаються.
Помічник лісничого                                                                                             Н.М. Домославська