• Завантаження погоди...
  • (04141) 6-52-46
  • 11714, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський р-н, смт. Городниця, вул. Паркова, 5
1
клас
пожежної
небезпеки

Охорона лісів від пожеж та незаконних рубок

До початку пожежонебезпечного періоду 2017 року в лісгоспі розроблений та затверджений мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території підприємства, а також затверджений склад сил та засобів що залучаються для гасіння лісових пожеж по кожному лісництву та сільській раді.
Складено плани заходів по підготовці до пожежонебезпечного періоду:
  • план масово – роз’яснювальної роботи серед населення та працівників лісгоспу;
  • комплексний план протипожежних заходів щодо захисту лісів та об’єктів Городницького державного лісового господарства у взаємодії з пожежними частинами Новоград – Волинського району та органами виконавчої влади;
  • оперативний план проведення попереджувальних, протипожежних міроприємств на 2017 рік.
Розроблено та затверджено «Інструкцію про порядок взаємодії оперативно – рятувальної служби Новоград-Волинського районного управління ГУ МНС України в Житомирській області та Городницького лісового господарства».
Розроблено відповідні накази про підготовку до пожежонебезпечного періоду, про закріплення автотракторної техніки і відповідальних осіб.
По цехам та лісництвам створено ДПД, з членами ДПД проведено навчання, прийнято заліки по техніці безпеки при гасінні лісових пожеж та «Правилам пожежної безпеки в України».
Лісова пожежна станція (ЛПС) укомплектована інвентарем та обладнанням згідно існуючих нормативів.
Лісництва та підрозділи лісгоспу укомплектовані необхідними засобами пожежогасіння та спецодягом згідно норм.
Пожежно–спостережні вежі всі в належному стані, були  проведені поточні ремонти, оновлені азимутальні кола.
Лісгосп забезпечений трьома системами відеоспостереження за лісовими масивами. На даний час за всією територією лісгоспу можна спостерігати за допомогою систем відеоспостереження.