3
клас
пожежної
небезпеки

Адміністрація підприємства

Адміністрація підприємства

Посада ПІП Телефон
КЕРІВНИЦТВО:
Директор Мельник Віктор Сергійович +380683777737
Головний лісничий Мацюк Сергій Олександрович +380975146919
Головний інженер Ющенко Іван Васильович +380975070017
ВІДДІЛ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА:
Начальник відділу л/г Лисанець Віктор Федорович +380973701012
Інженер з лісових культур Мойсюк Володимир Володимирович
Інженер з охорони та захисту лісу Остапчук Михайло Вікторович
Інженер з охорони та захисту лісу Прищепа Валерій Володимирович
Інженер з охорони та захисту лісу Близнюк Володимир Дмитрович
Інженер з охорони та захисту лісу Шокур Петро Миколайович
Інженер л/г Синицька Оксана Іванівна
Інженер л/г Сорока Діана Павлівна
Мисливствознавець Демчук Володимир Васильович +380963079950
Мисливствознавець Демчук Ярослав Володимирович
ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ:
Головний економіст Кутковець Лариса Іванівна +380989285819
Інженер з організації та нормування праці Макарчук Наталія Леонідівна
Економіст з ціноутворення Ярошенко Руслана Вікторівна
БУХГАЛТЕРІЯ:
Головний бухгалтер Цупик Людмила Миколаївна +380976882105
Провідний бухгалтер Кучер Надія Анатоліївна
Бухгалтер по обліку лісопродукції Бондарчук Інна Василівна
Бухгалтер по матеріалах Мельник Ірина Миколаївна
Бухгалтер по податковому обліку Валєнкевич Лариса Володимирівна
Бухгалтер по оплаті праці Шаповал Світлана Віталіївна
Бухгалтер Юздепська Ганна Віталівна
Бухгалтер Шевчук Тетяна Петрівна
Бухгалтер Іщук Тетяна Леонідівна
ВІДДІЛ КАДРІВ:
Інспектор з кадрів Потайчук Анна Петрівна +380976486867
Інспектор з кадрів Ящук Зоя Миколаївна
Дільниця з таксації лісу
Інженер л/г Глушко Олександр Сергійович
Інженер л/г Ікалюк Олександр Васильович
Інженер л/г Случак Олександр Іванович
Інженер л/г Скидан Андрій Вікторович
Інженер л/г Степанюк Олександр Дмитрович
Інженер л/г Манзюк Сергій Миколайович
Інженер л/г Антоненко Наталія Олександрівна
ВИРОБНИЧИЙ ВІДДІЛ:
Начальник відділу збуту Багинська Оксана Леонідівна +380674100344
Провідний інженер з лісосировинних ресурсів Зінчук Ольга Іванівна
Провідний інженер з лісосировинних ресурсів Прещепа Ярослав Валерійович
Провідний інженер з лісосировинних ресурсів Максимчук Сергій Миколайович
Начальник виробничого відділу Шилін Юрій Володимирович +380971282879
Інженер ОП Зеніна Жанна Миколаївна
Інженер з лісозаготівель Марчук Роман Борисович
Інженер-технолог Лабунець Юрій Вадимович
ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ:
Головний механік Миколайчук Ігор Григорович +380674108371
Головний енергетик Трелін Павло Миколайович +380971041464
Енергетик Нагалевський Борис Михайлович
Професіонал з антикорупційної діяльності Семенька Михайло Петрович
Юрисконсульт Мельник Лілія Володимирівна
Інженер із застосування комп'ютерів Ващенко Сергій Вікторович
ПРОФКОМ:
Голова профкому Валєнкевич Олександр Леонтійович +380674108040